معرفی ابزار تحلیل سئوی سایت


همانطور که پیش از این نیز گفته شد در مجموعه مقالاتی با عنوان اسرار سئو مطالب مفید و کاربردی در رابطه با سئوی وب سایت و بهبود عملکرد آن از لحاظ موتورهای جستجو بیان می شوند. در این تاپیک قصد معرفی یکی از ابزارهای مفید و رایگان در زمینه تحلیل سئوی سایت و نحوه کار کرن با آنرا داریم. ابزاری که در فیلم آموزش داده می شود از گروه assistant است.


ادامه مطلب

طراحی دکوراسیون با واقعیت افزوده


همانطور که پیش از این نیز گفته شد، واقعیت افزوده نرم افزاری است که اشیاء و امکاناتی را به محیط واقعی اضافه میکند که عملا وجود ندارند. شما به کمک نرم افزار دکوراسیون مجازی عصر داده های طلایی می توانید قبل از خرید لوازم منزل و یا اداره خود دکوراسیون مورد علاقه خود را در طول تنها چند ثانیه طراحی کنید.


ادامه مطلب

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی


با پیشرفت روزافزون تکنولوژی هر روز عبارات جدیدی می‌شنویم که به‌ مرور از اجزای جدانشدنی زندگی ما می‌شوند. این اصطلاحات و عبارات تمامی ندارند و روز‌به‌روز بر تعدادشان هم افزوده می‌شود. یکی از همین موارد که یکی دو سال می‌شود وارد دنیای تکنولوژی شده است واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است. 


ادامه مطلب

سئوی خارجی(گرفتن بک لینکها)


برای اینکه صفحه وب سایت شما از نظر موتورهای جستجو یک صفحه ایده آل باشد علاوه بر نکات مهمی که در نحوه کد نویسی وجود دارد، وجود لینکهایی به صفحه وب سایت شما(بک لینک)بسیار میتواند مفید واقع شود. موتورهای جستجو تحلیل و بررسی میکنند که لینکهایی که به صفحه اصلی یا یکی از صفحات وب سایت شما وارد مشوند از چه منبعی هستند.


ادامه مطلب

تگ های مهم و مفید در سئو(تگهای html)


در مقاله قبلی سعی بر این شد که تگهایی که در رنکینگ و سئوی یک صفحه وب تاثیر دارند معرفی شوند. به دلیل حجیم بودن مبحث ادامه تگهای html موثر و مفید در این بخش معرفی می شوند. 2.سایر تگهای html


ادامه مطلب

تگ های مهم و مفید در سئو(متاتگها )


موتورهای جستجو برای یافتن محتوای یک وب سایت از کدهای صفحه استفاده می کنند و انها را به طور مستقیم در صفحه نتایج جستجو نشان می دهند. بنابراین نحوه استفاده و بکارگیری آنها در رنکینگ سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر بالایی دارد. در این مقاله سعی بر این داریم که این تگ ها معرفی کرده و نحوه صحیح استفاده ازآنها را بیان کنیم.  


ادامه مطلب