طراحی دکوراسیون با واقعیت افزوده


همانطور که پیش از این نیز گفته شد، واقعیت افزوده نرم افزاری است که اشیاء و امکاناتی را به محیط واقعی اضافه میکند که عملا وجود ندارند.

شما به کمک نرم افزار دکوراسیون مجازی عصر داده های طلایی می توانید قبل از خرید لوازم منزل و یا اداره خود دکوراسیون مورد علاقه خود را در طول تنها چند ثانیه طراحی کنید.

ابزارهای واقعیت افزوده به شما این امکان را می دهند که از مجموعه ای از لوازم مورد نیاز برای طراحی داخلی خود ازجمله مبل، میز، لوستر و...  اشیاء و لوازم مورد نیاز خود را انتخاب کرده و در فضای اتاق و منزل و یا حتی اداره خود ببینید. بنابراین میتوانید بسنجید که این ابزارها تا چه میزان با فضای مورد نظر شما متناسب اند و همچنین می توانید رنگ و اندازه آن ها را تغییر داده و ببنید کدام رنگ با فضای مورد نظر شما تناسب و هماهنگی بیشتری دارد.

 

طراحی دکوراسیون داخلی

 

برای فروشگاه داران نیز پیشنهاد می شود که با تهیه این نرم افزار و قرار دادن کاتالوگ محصولات خود در آن به مشتریان خود حق انتخاب و تصمیم گیری بیشتری بدهند. به این صورت برای شما خرید و تصمیم گیری راحت تر و با سرعت بسیار بیشتری امکان پذیر است و مشتریان شما نیز به آسانی می توانند خرید خود را انجام داده و با رضایت کامل مشتری دائمی شما شوند.

لازم به ذکر است که این نرم افزار به کمک معماران و مهندسین عمران نیز پرداخته است، چرا که به وسیله ابزارهای موجود در واقعیت افزوده میتوان یک ساختمان طرحی شده را در موقعیت مورد نظر بررسی و تحلیل نمود و ویژگی ها و امکانات آنرا متناسب با محیط پیرامون تغییر داد.

 فناوری واقعیت افزوده در طراحی دکوراسیون داخلی

خرید و دانلود این محصول  


پست های مرتبط