طراحی وب سایت

 

حضور حرفه ای در فضای مجازی و طراحی سایت اختصاصی دیگر به عنوان یک فرصت مطرح نیست وتبدیل به یک ضرورت غیر قابل اجتناب شده است. ما در عصر داده های طلایی با طراحی یک وب سایت حرفه ای مدرن با گرافیک زیبا، خیال شما را بابت حضور موثر و قوی در فضای مجازی راحت می کنیم.

سئو و بهینه سازی سایت

لازمه هر کسب و کار دیده شدن توسط مشتری است. از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتوهای جستجو برای یافتن موضوعات دلخواه خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله برای دیده شدن شما همین موتورهای جستجو هستند. پس اگر شما به دنبال برندینگ و افزایش بازدید و فروش وب سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، کمک گرفتن از متخصصین بهینه سازی سئو، بهترین گزینه است. در وب سایت های طراحی شده توسط عصر داده های طلایی، آخرین روش های بهینه سازی فنی سئو مورد استفاده قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی | سئو و بهینه سازی

طراحی واکنش گرا

فروشگاه اینترنتی | طراحی واکنش گرا

باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با این گونه دستگاه ها یک ضرورت است. طراحی واکنش گرای یک وب سایت باید به گونه ای باشد سایت شما به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما به طرفین صفحه رجوع کند. علاوه بر این یکی از موارد مهم محبوبیت در بین موتورهای جستجو همین موضوع است.‎

پشتیبانی مداوم 

پشتیبانی فنی مداوم وب سایت های طراحی شده و همچنین دیگر خدمات وب رمز همواره یکی از اصول پایه و شعارهای اصلی وب رمز بوده است. ما به ارتباط دائم و موثر با مشتری و پاسخگویی در قبال خدمات ارائه را وظیفه خود می دانیم و همواره به آن افتخار می کنیم. سایت های طراحی شده در وب رمز همواره پشتیبانی خواهند شد تا همواره خاطر شما بابت به روز رسانی امکانات وب سایت آسوده باشد.

فروشگاه اینترنتی | پشتیبانی

طراحی اختصاصی

فروشگاه اینترنتی | طراحی اختصاصی

اگر هدف شما از طراحی سایت ورود به viagra sans ordonnance عرصه رقابت با سایت ها و شرکت هایی که فعالیتی مشابه شما دارند است، حتما طراحی اختصاصی وب سایت لازمه کار شماست. چرا که گرافیک وب سایت شما با طراحی اختصاصی مطابق با نیاز و سلیقه طراحی می شود و همچنین اصول سئو نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته تری انجام می پذیرد. علاوه بر آن امکانات خاص مد نظر شما با طراحی اختصاصی بیشتر قابل توسعه خواهد بود.‎

بالاترین امنیت

منیت در هر مقوله ای باعث دلگرمی و آرامش خاطر می شود. وب رمز نیز ضمن بهره گیری ار دانش و تخصص خود در زمینه مدیریت سرور و استفاده از بهترین و امن ترین سیستم مدیریت محتوا، با بروز رسانی مرتب سیستم و انجام تنظیمات امنیتی سایت، ارائه سرویس میزبانی با کیفیت در سرورهای مجهز به سیستم تشخیص نفوذ IPS و همچنین تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره ای و منظم و یک نسخه پشنیبان در سرورهای مجزا و مانیتورینگ 24 ساعته سرور، بالاترین سطح امنیت را برای وب سایت طراحی شده تامین خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی | امنیت

—————— مراحل انجام طراحی سایت درعصر داده های طلایی ——————

گفتگو و نیاز سنجی

ارائه طرح اولیه

تایید طرح اولیه

شروع طراحی و کد نویسی

ارائه نسخه آزمایشی

اعلام اصلاحات توسط مشتری

 

رفع ایرادات

بارگذاری وب سایت در دامنه اصلی

 

فروشگاه اینترنتی | نیازسنجی

فروشگاه اینترنتی | طراحی اولیه

فروشگاه اینترنتی | نسخه آزمایشی

فروشگاه اینترنتی | رفع ایرادات

فرم سفارش سایت

درصورت تمایل به سفارش سایت میتوانید فرم زیر را پر کنید.

 

 

 

فایل‌ها باید کوچکتر از 2 مگابایت باشند.
انواع فایل‌های مجاز: gif jpg jpeg png bmp psd txt mov mp3 rar tar zip.

This will be replaced with the Google Map.

دسته بندی

وب سایت